Dhyan Niten

Niten je na cestě Tantry posledních 15 let.

Hodně cestoval po Indii a na cestu Tantry se vydal po mnoha letech individuální transformace. Jeho žízeň pro seberealizaci ho v mladém věku vedla napříč světem. Zakusil mnoho výzev a jedinečných tváří života, které formovali jasnost jeho porozumění. Jeho vášeň pro přirozenou evoluci a jemnosti individuálního rozvoje ho činí nadaným facilitátorem.

Vede kurzy společně se svou partnerkou Santoshi. Nabízejí jedinečné předání učení o lásce a vztazích, sexu a vědomí a zvou k duchovní transformaci na každé úrovni.

Niten zve každého účastníka svým jasným vhledem i s humorem, aby setřásl své sociální podmiňování, přetrhl staré vzorce a znovu se spojil ze svou esenciální povahou.

 „Za posledních 15 let jsem prošel neuvěřitelnou osobní transformací díky vedení Mahasatvyy Ma Anandy Sarity – mé tantrické mistryně, které jsem neskutečně vděčný. Díky tomu, že jsem od ní dostal přímé předání učení jsem nyní schopen předávat dál duchovní esenci dávných tantrických učení. Jsem odhodlán podpořit lidi, kteří cítí volání k této cestě, aby mohli změnit různé aspekty svých životů. Tantrický seminář je prostředí, ve kterém mohu sdílet mé porozumění a také různé metody. Účastnici přijdou takový jací jsou, otevření se učit, léčit a rozvíjet. Je to pokaždé mystérium, jak se nám odhalí odkrývání naší vnitřní krásy, ale na semináři tantry se toho může stát tolik, co by se jinak stát nemohlo. Tantru se nemůžeme učit, tantru musíte zažít. Tantra také nemůže být vyučována, Tantra se musí předávat. Pro adepta Tantry je láska jedinou modlitbou a vědomí jediným každodenním tréninkem.“