Mahasatvaa Ma Ananda Sarita

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita je světově proslulá tantrická mistryně a mystička, která vede semináře po celém světě. U nás vyšla její skvělá knížka "Tantrická láska".

Sarita získala předání přímo od Osha, a tak zůstává věrná duchovní esenci tantry a vede nás na cestě k realizaci sebe sama. Zároveň nám Sarita citlivě pomáhá překonat psychologické bloky, které si neseme jako následek kulturního podmiňování a našich minulých zkušeností. Sarita je také léčitelka, autorka a konzultantka.

Již během dětství se u Sarity vyvíjela citlivost k jemným energiím. V období dospívání stopovala křížem krážem světem, stala se hledačem pravdy a ve věku 17let se setkala s Oshem v Mumbai v Indii. Strávila mnoho let v Oshově komunitě, kde zažila hluboký proces osobní transformace pod Oshovým vedením a s jeho podporou.

Sarita se učila a poté sama v různých částech světa vyučovala Holistické léčení. Později začala se svým tehdejším partnerem Gehem vyučovat tantru. Vyvinula kurz pro jednotlivce, sedmiúrovňový trénink pro páry a také založila „School of Awakening“ (Školu probuzení), která změnila životy tisícům lidí.

Více informací o práci Sarity naleznete na jejích webových stránkách https://www.ananda-sarita.com