Partneři duše, úroveň 1 - Intimita - Anahata a Tanmaya, 18. - 24. září 2018

18.12.2017 19:55

18. - 24. září 2018, Pension Trautenberg

Dopřejte sobě i vašemu partnerovi dar společného kvalitního času k objevování, léčení, otevírání a transformaci vašeho vztahu. Objevte váš opravdový potenciál k posvátné sexualitě, lásce a extázi!

Zveme vás na první část krásného sedmidílného partnerského semináře jenž se opět uskuteční ČR vytvořeného světově proslulou tantrickou učitelkou Mahasatvaa Ma Anandou Saritou a pod vedením skvělých tantrických učitelů.

Úroveň 1 - intimita: Tato iniciace vás podpoří v prohlubování intimity, vymýcení stagnace z vašeho vztahu, otevírání vašeho srdce k citlivé, vědomé komunikaci, vyléčení sexuálních dysfunkcí a v prožití posvátné sexuality.

Lze se účastnit pouze této úrovně samostatně, volba pokračovat v úrovni 2 atd. je následně na vás! Účastí na úrovni 1 se NEzavazujete k účasti na celém výcviku. Více informací viz https://www.partneri-duse.cz/prubeh/.

V Čechách budou další úrovně budou následovat na jaře 2019. Na úroveň 2 se mohou přihlásit pouze páry, kteří absolvovali úroveň 1 a splnili domácí úkol série tantrických meditací! Každý pár má možnost zúčastnit se další úrovně i v jiných zemích. Sarita a její tým tento výcvik vedou po celé Evropě. Viz kalendář akcí na www.tantra-essence.com

Ma Prem Tanmaya & Swami Anahata
"Naší vášní je šířit radost a oslavu života skrze tantrické učení.
Tantra je úžasnou příležitostí dotknout se blaženosti, která je ve skutečnosti s námi v každé chvíli našeho života, a nechat ji naplnit celé naše tělo.
Řadu let se věnujeme OSHO meditacím a meditativním terapiím. Učíme se umění tantry u Sarity a oba dva vyučujeme: Od sexu k nadvědomí, Master Lover, SoulMate Training pro páry. www.tantra-essence.com

Registrace

Cena 7mi denního semináře se dvěma lektory ze zahraničí pro pár při závazné registraci:

do 31.1. 2018 včetně je 20.000,-Kč (10.000,- na osobu),
po 31.1.2018 je 22.000,-Kč (11.000,- na osobu)

Ubytování a strava se platí zvlášť. Cena za ubytování a stevu je 9.200 za pár. Kurz začíná v úterý 18.9. ve 13 hod a končí v ponděli 24.9. v 17hod. První jídlo je večeře 1.den a poslední jídlo je oběd 7.den.

Kurz bude probíhat pensionu Trautenberk (https://www.trautenberk.cz/), ubytovaní budete ve dvojlužkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením.

Počet míst na semináři je omezen na  max 17 párů.

Postup registrace:

Kontaktujte nás na email partneri.duse@gmail.com a obratem obdržíte platební informace. Závazná registrace bude platná až po zaplacení nevratné zálohy 5000,- Kč/pár na účet. Zbylá částka se platí v hotovosti na místě. Pokud potřebujete doklad o zaplacení, prosím informujte nás o tom min. týden před zahájením semináře.


Kontakt na organizátory:
V případě dotazů se neváhejte obrátit na organizátory - 

Peter
Email: partneri.duse@gmail.com , Tel: 603486867