Otázky a odpovědi

Je nutné absolvovat celý výcvik?

Ne. Výcvikem můžete procházet postupně a kdykoli po dokončení některé úrovně lze přestat, popřípadě se po čase opět zapojit. Můžete se účastnit pouze úrovně 1: Intimita a uvidíte, zda vám tento typ práce bude vyhovovat. Účastní na úrovni jedna se nezavazujete k účastni na celém výcviku!

Pokud se nezučastním úrovně 1. znamená to, že se výcviku již nemůžu účastnit?

Pro účast na dalších úrovních je nutné vždy absolvovat předchozí level a splnit všechny "domácí úkoly" z předchozí úrovně. Pokud nestihnete úroveń 1 v ČR lze ji také absolvovat kdekoliv jinde po světe. Sarita a její tým tento výcvik vedou po celé Evropě.

Viz kalendář akcí na www.tantra-essence.com

Jsem singl, můžu se účastnit?

Ne. Tento výcvik je určen výhradně pro páry. Sarita a její tým ale organizují i tantrické semináře pro jednotlivce - více informací naleznete na: www.tantra-essence.com/

Jaká bude na semináři strava?

Sarita i její tým vyžadují opravdu kvalitní veganskou stravu, která je důležitou součástí celého procesu.  Náš kuchař musí splnit opravdu náročné požadavky (např. žádné bujóny, česnek, cukr atd.) - můžete se tedy těšit na vyváženou, kvalitní veganskou stravu podporující vaší společnou cestu.

Jaké bude ubytování?

Každý pár bude ubytovaný v dvojlůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Budete mít tedy dostatek prostoru sami pro sebe a pro zkoušení technik, které se naučíte v průběhu semináře.

Neumím anglicky, mohu se semináře zúčastnit?

Ano! Seminář bude tlumočen do českého jazyka velmi zkušeným překladatelem.

Nemáme žádné zkušenosti s tantrou, můžeme se zúčastnit?

Ano! Seminář je vhodný pro páry, které mají chuť rozvíjet společný vztah. Účast nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti s jakýmikoliv technikami osobního rozvoje. Sarita velmi citlivě a zkušeně vytváří prostředí, které je přínosem pro naprosté začátečníky i pro zkušené "tantriky".

V našem páru nemáme žádný výrazný problém, má smysl se něčeho takového účastnit?

Ano! Každý partnerský vztah je příležitostí k objevování cesty k harmonii, hloubce, jednotě, rozkvětu. Motivací k účasti na semináři nemusí být pouze poslední snaha o záchranu rozpadajícího se vztahu, ale také třeba touha podniknout společně cestu k extatickým dimenzím partnerství, o kterým možná tušíte, že existují, ale zatím jste je neobjevili. Možná tedy tušíte, že váš vztah je krásné podhoubí pro společný růst a rozkvět a máte chuť zažít toto dobrodružství společně. V tomto případě vám určitě doporučujeme se přihlásit! :)

Oba dva se již dlouho věnujeme seberozvoji, meditacím apod. Jaký by pro nás měl takový výcvik přínos?

Mnoho lidí dnes pracuje na svém seberozvoji, praktikuje různé meditace, techniky atd. Často se ovšem setkáváme s tím, že v partnerství pak i tito lidé zažívají "třenice" a nepříjemné situace a diví se, jak je to možné, že se tyto záležitosti neustále objevují, když už vykonali tolik "práce" každý sám na sobě? Odpověď je jednoduchá - ve vztahu existují 3 entity - já, ty a naše partnerství a je třeba rozvíjet všechny tři současně. Musíme tedy strávit společný čas péčí o partnerství jako takové a to je právě cílem tohoto tréninku.

Pokud se to jmenuje tantrický výcvik, znamená to, že to bude celé o sexu?

Ne! Sex je samozřejmě důležitou součástí našeho života a bude mu věnovaná dostatečná pozornost, ovšem tantra zahrnuje všechny aspekty našeho bytí - je to "věda o životě". Na semináři se tady budeme věnovat i dalším tématům partnerství - např. vzájemné komunikaci, přijímání sama sebe a svého partnera, léčení případných dysfunkcí ve vztahu a ostatním oblastem důležitých pro rozvoj, fungování a naplnění vašeho partnerství. 

1 | 2 >>