Jak výcvik probíhá?

Práce v celé skupině zahrnuje pravidelné meditace, různá terapeutická cvičení, masáže, tanec, sdílení, oslavy, emoční uvolňování, rituály a práce s energii.  Každý den odpoledne jdou páry do svých ložnic, kde v soukromí procvičují tantrické techniky, které zahrnují sexuální spojení. Navíc v rámci výcviku nabízíme i individuální poradenství a léčení.

Skupinová dynamika je důležitá součást výcviku. Místnost plná partnerů, kteří procházejí stejnou strukturou pomáhá vytvářet magickou alchymii lásky. Mezi páry se často vytvářejí hluboká a dlouhodobá přátelství.

Výcvik vytváří prostor pro hlubokou transformaci a léčení vás jako jednotlivce a také vašeho vztahu. Oba partneři by si měli být tohoto vědomi a být ochotní ponořit se do této transformativní zkušenosti.

Většinu času tréninku budete pracovat se svým partnerem, některá cvičení a meditace bude dělat jako skupina dohromady. Nic intimního se ovšem neodehrává ve společné místnosti a nedochází k žádné výměně partnerů!

Univerzita integrovaných věd (The University of Integrated Science Ca.) akreditovala tento trénink jako magisterský program www. uisca.org

Celý výcvik většinou trvá 3-4 roky.  Na každou úroveň se páry přihlašují zvlášť. Všechny úrovně na sebe navazují, tj. nejprve musí pár projít úrovní 1 než se může přihlásit na úroveň 2 a tak dále. K tomuto pravidlu neděláme žádné výjimky!!! Každá úroveň se zabývá jiným pohledem na sexualitu, lásku a vztahy. Při absolvování celého tréninku dáváte příležitost celému diamantu vztahů zářit ve svém plném potenciálu. Mezi jednotlivými úrovněmi dostávají páry úkoly – sérii tantrických meditací, kterými musí projít před přihlášením na další úroveň!  

Přehled jednotlivých úrovní

„Milenci mohou být transformování tak hluboce, že se všech jejich sedm center začne potkávat. Tantra je věda, která z obyčejných milenců dělá partnery duše. Může transformovat celý svět, může transfomovat každý pár do partnerů duše. Je to jeden z největších pokladů, který tady leží – nevyužit! V den, kdy ji lidstvo využije, svět bude ozářen novou láskou. “
“Osho, Philosophia Perennis, Vol 1