Santoshi Amor

Santoshi začala nasávat esenci Tantry v roce 1995. Její touha a vášeň pro osobní rozvoj ji tehdy  vedla k opuštění jejího života na západě, vzdala se své kariéry mladé úspěšné architektky a přestěhovala se do ašrámu indického mystika Osha.
V Oshově mezinárodní komunitě v Pune žila 16 let. Absolvovala výcviky Tantry, Shiatsu, Hypnoterapie, meditační terapie, poradenství Zen a práce s energií. 2 roky se účastnila tréninku pro Osho terapeuty.

Pracovala jako Osho terapeutka, vedla kurzy tantry pro jednotlivce a pro ženy a kurzy Oshových meditačních terapií (Mystická růže a Znovu zrození) v Osho Multiversity v Indii a také v jiných spirituálních centrech ve světě.

V roce 2009 pocítila volání po tichu a tak se přestěhovala do Himalájí, aby zde strávila rok v meditaci v Tibetských klášterech. Svého současného partnera Nitena potkala po ukončení této hluboké zkušenosti. S Nitenem rozšiřuje svou tantrickou zkušenost – je to její milostný partner, spolu facilitátor tantrických skupin a  také duchovní společník.

Santoshi a Niten se učili tantře pro páry se světově známou tantrickou mistryní Mahasatvaa ma Ananda Saritou. Nyní s ní spolutvoří a společně vedou tantrické semináře po celém světě.